Prezentace   Repertoár   Fotografie   AdresaTrio Sírius koncertuje úspěšně již 4 roky.Jeho založení podnítil úmysl poodkrýt posluchačům dosud opomíjené skladby českých i světových mistrů.Složení flétna-viola-violoncello je ojedinělé v České republice,ale i v zahraničí. Trio tvoří přední komorní hráči, které své bohaté zkušenosti nasbírali při spolupráci v komorních souborech.

Cílem Tria Sírius je rozdávat lidem radost a představovat se co nejšiřšímu spektru posluchačů.Členy tria měli možnost slyšet návštěvníci koncertů v Německu, Rakousku, Polsku, Francii, Španělsku, Japonsku a USA. Trio koncertuje i v České rep. a velice bohatý repertoár , od renesance přes baroko až po romantismus, obohacují i skladbami soudobých autorů.Svou kvalitu a přednosti uplatnili i při natáčení v Českém rozhlase.V tomto roce připravují natočit CD (W.A.Mozart, J.Haydn, J.Mysliveček)

Trio Sírius je vyhledávaným hostem koncertních sálů pro zvukovou barevnost a vyváženost, kvalitní interpretaci a přístupnému repertoáru.